Контактна інформація

Козацькому роду нема переводу!

15 грудня 2017р.

Споконвіків Україна славилася мужніми та безстрашними козаками, прагнення яких до свободи та незламний дух перемоги зберігся до наших днів.

Гарною традицією нашого коледжу є щорічне проведення "Козацьких розваг", під час яких нащадки справжніх козаків  демонструють свої вміння та таланти. Цьогоріч, свято було присвячене  Дню Збройних Сил  України і пройшли у дусі  патріотизму і пам’яті про тих, хто у ці  дні стоїть на захисті України.У змаганні взяли участь 4 команди – представники збірних команд юнаків 1,2,3 та 4 курсів. Демонстрували свою вправність та вміння найкращі козаки коледжу у тринадцяти конкурсах, під час яких мали змогу проявити свою силу та мужність, спритність а також  показати свій командний дух.

Та все ж, переможець має бути один і цього разу заслужене третє місце отримали козаки першого курсу, почесне друге місце вибороли юнаки третього курсу,а чемпіонство у запеклій боротьбі здобула збірна команда козаків четвертого курсу.

Усі козаки були нагороджені грамотами дирекції коледжу та солодкими подарунками від студентського профкому.

Ми віримо, що ця славна традиція буде продовжуватися і наш славний козацький рід з кожним разом буде доводити своє прагнення до свободи, незламний дух та любов до рідної неньки України.

Щиро вітаємо усіх учасників змагань, бажаємо кожному з них нових перемог та підкорення нових вершин, нехай ніякі перешкоди не зупиняють їх на життєвому шляху.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація