Контактна інформація

Стежками Святого Миколая

21 грудня 2017 р.

Швидкоплинно збігають останні дні 2017 року, холодною памороззю вкрилося все навкруги і зимовий холод огортає землю. Але саме даний передріздвяний час асоціюється з щирими посмішками дітей, запашними мандаринками і смачними солодощами. Вже доброю традицією стали зустрічі Святого Миколая з дітьми у різних навчальних закладах та структурах.  Цьогоріч помічниками Святого стали студенти Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського разом із волонтерами Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла.

У тісній співпраці відбулося ряд зустрічей: у Катедральному Соборі для дітей, батьки яких є героями сучасності – воїнами АТО, в школі-інтернат для дітей соціально-незахищених родин, в центрі для дітей з особливими потребами "Дім милосердя", а також в Чортківському комунальному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Дорога в життя", в Центрі дозвілля і соціальної реабілітації молодих неповносправних людей, що при  «Карітасі» та членами спільноти людей з особливими потребами "Віра і світло"в соборі Петра і Павла.

Студенти відділення Музичне мистецтво та волонтери коледжу під гідою своїх наставників Попадюк О.С., Іванків Н.М., Синишин Л.В., Черкасової О.Б. та студентки-практикантки Тернопільського педагогічного університету імені В.Гнатюка Михайлюк Юлії, організували незабутнє театралізоване дійство. Усі учасники і глядачі поринули у вир казки про Чудотворця Миколая та його помічників – янголів. В часі дійства усі діти мали змогу стати його учасниками, споглядати снігові ефекти та взяти участь у рольових іграх. Опісля щедрий Миколай кожній дитині роздав хороший настрій, солодкі гостинці і незабутні враження.

 

 

 Люди з особливими потребами " Віра і світло"

 

 

 

 

 Центр для дітей з особливими потребами "Дім милосердя"

 

 

 

 

 Діти, батьки яких є воїнами АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Реабілітаційний центр  інвалідів дитинства "Лебедятко"

 

 

 

 

 

 

 Центр дозвілля і соціальної реабілітації молодих неповносправних людей, що при " Карітасі"

 

 

 

 Школа-інтернат для дітей соціально-незахищених родин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація