Контактна інформація

Свято здоров’я

14 лютого 2018 року

З метою заохочення студентів до систематичного фізичного самовдосконалення, сприяння утвердженню пріоритетів ведення здорового способу життя, розвитку рухових якостей, почуття колективізму, дружби та взаємодопомоги, у спортивному залі коледжу було проведено спортивний захід - "Веселі старти" серед дівчат ІІІ курсу, присвячений  дню Святого Валентина.

Під час конкурсів кожен учасник мав змогу проявити себе та попрацювати у команді заради спільної перемоги. Боротьба виявилася дійсно гострою, і зовсім нелегкою було вибороти призове місце у цих змаганнях.

У командному заліку за найбільшою сумою набраних командою очок в усіх видах програми перемогли студенти групи ПО 35, друге місце здобула команда групи ПО 34, а третє у команди дівчат групи ПО 36.

Усі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від дирекції коледжу.