Контактна інформація

Тиждень педагогічної майстерності викладачів диригентсько-хорових дисциплін

З 1 по 4 грудня в ЧГПФК ім. О. Барвінського проходив тиждень педагогічної майстерності викладачів диригентсько-хорових дисциплін. Враховуючи карантинні заходи, цьогорічний тиждень пройшов по-особливому продуктивно в напрямку інтелектуального збагачення як викладачів так і студентів. Розпочався тиждень розміщенням у Facebook ролику спогадів про конкурс диригентської майстерності ім. М. Леонтовича, який традиційно щорічно відбувався у стінах коледжу. Ролик підготували викладачі Равлів Н. Л. та Корчак В. А.
У вівторок викладач диригування Кінаш О. А. провела відкритий урок з диригування із студенткою ІІІ курсу Качкою С.(концертмейстер Теслюк Л. М.). Викладач використала ряд прийомів і методів для розвитку  технічних  навичок диригування. Особливо цікаво пройшла зустріч Заслуженого діяча мистецтв України, завідувача факультетом "Хорове диригування" ТМФК ім. С. Крушельницької Ороновського А. І. з викладачами секції диригентсько-хорових дисциплін. Зустріч відбувалася на  платформі Zoom, на ній було обговорено  ряд питань пов'язаних  з проблемамми дистанційної мистецької освіти. Чудова лекція, також онлайн, пройшла у четвер під час заняття народного художнього камерного хору "Brevis" ( худ. кер. Корчак В. А.)  про використання інформаційних технологій в дистанційному навчанні. Лектором виступила кандидат педагогічних наук,  доцент  кафедри  музикознавства та методики музичного мистецтва, заступник декана з міжнародного співробітництва ТНПУ ім. В. Гнатюка Топорівська Я. В.  Завершився предметний тиждень підведенням підсумків та обговоренням навчальних проблем на засіданні секції вокально-хорових дисцтплін, на якому завідувач відділення Щур Ф. Ф. виголосив подяку голові секції Равлів  Н. Л.   та всім викладачам за проведену роботу.
Маємо надію, що здобуті знання під час даних заходів збагатять досвід як педагогічної роботи викладачів так і навчальної діяльності  студентів.

Мистецьку годину в відеоформаті підготували викладачі Іванків Н.М., Кінаш О.А., Крикніцька О.М. та студенти групи ММ2. Виховний захід був присвячений  творчості М. Леонтовичаю

 

 

 

 

 

 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація