Контактна інформація

Поговоримо... (рекомендації студентам, батькам)

практичний психолог

Черкасова Олена Богданівна

Практичний психолог коледжу

Загальний стаж роботи – 9 років

Стаж роботи практичним психологом – 1 рік

Освіта – вища, магістр педагогічної освіти, викладач соціально-педагогічних дисциплін

Методична тема над якою працює практичний психолог:"Соціально-педагогічна профілактика Інтернет-залежності серед молоді"

"Твої погляди стануть ясними лише, коли ти можеш поглянути у своє серце. Хто дивиться назовні, мріє; хто дивиться всередину, прокидається"

 

Карл Ґустав ЮНҐ

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                         

 

*  *  *

Знати сьогодні, щоб жити завтра. Стоп насиллю!

У рамках  реалізації програми "16 днів проти насильства"  проводився навчальний семінар для студентів спеціальності "Соціальна педагогіка" за участі заступника директора з навчальної роботи Ірини Коцюк, заввіділення  "Соціальна педагогіка" Оксани Жари. Теоретико-інформаційну частину семінару провели головний спеціаліст  відділу сімейної, гендерної політики та фінансово-господарського забезпечення обласного управління у справах сім’ї та молоді Оксана Шуль, директор  районного   управління у справах сім’ї, молоді та спорту  Євгенія  Деренюк та виконувач  обов’язків начальника   міського відділу молоді та спорту   Світлана    Гикава, психолог  Центру впровадження корекційних програм для осіб, що вчинили насильство в сім’ї  Марія  Новіцька.

Під час семінару висвітлено основні проблеми  виникнення  насильства в   сім'ї,    форми та методи, які застосовуються в процесі роботи з жертвами та кривдниками. Демонструвались   тренінгові вправи, відео- та фотоматеріали.

У свою чергу студенти представили укладений ними   буклет  "Ми за щасливу сім’ю!", який   може  використовуватись під час    практики з метою превентивної роботи з попередження насилля в учнівському середовищі. Окрім цього, презентувалась виставка інформаційних плакатів   "Молодь проти насилля!".

Студенти групи СП4 під керівництвом практичного психолога Уляни Бутриновської    провели  тренінгове заняття "Надія є!".  Висвітлено результати  проведеного     практичним психологом   діагностичного дослідження "Насильство - яке воно є!", що підкреслило високий рівень поінформованості студентів стосовно форм і видів насильства,  знання установ, до яких можна звернутись у випадку виявлення фактів насильства.

Одягнувши синю стрічку,  учасники семінару підкреслили  свою підтримку  особам, які постраждали від насильства.

 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація