Контактна інформація

Блог (новини)

 

 

Загальний стаж роботи – 9 років

Стаж роботи практичним психологом – 1 рік

Освіта – вища, магістр педагогічної освіти, викладач соціально-педагогічних дисциплін

Методична тема над якою працює практичний психолог: "Соціально-педагогічна профілактика Інтернет-залежності серед молоді"

 

"Твої погляди стануть ясними лише, коли ти можеш поглянути у своє серце. Хто дивиться назовні, мріє; хто дивиться всередину, прокидається"

                                                       Карл Густав ЮНГ

Психолог – не чарівник, не супер-людина, а лікар душі, дороговказ на життєвому шляху. Психологу приписують здатність "!прогнозувати", "бачити наскрізь людину", "вгадувати думку", "пророкувати долю", взагалі, таке враження що від психолога вимагають постійно якогось дива. Але, це взагалі не так: місія "провидця", "чарівника" чи ворожки психологу не личить.

Психологічна допомога – це завжди робота і співпраця двох: психолога і студента, психолога і педагога. Це творчий процес, де є місце для радості, ейфорії, нудьги і безвиході.

Суть роботи психолога в коледжі полягає в пошуку оптимального способу взаємодії студента, його родини, всіх учасників педагогічного процесу. Його призначення – допомогти студенту адаптуватися до вимог і правил навчального закладу, а педагогам у створенні умов для успішного навчання і розвитку особистості, свого певного комфортного внутрішнього середовища. Психологічний супровід базується, виходячи з особливостей навчального закладу, контингенту студентів, традицій і творчого потенціалу педагогічного колективу, на виборі індивідуального "маршруту" супроводу, тобто програм, спрямованих не лише на вирішення проблем і ускладнень, але й на їх запобігання.

 

 

 

 

 

 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація