Контактна інформація

Підсумки переддипломної практики студентів IV курсу спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво)

Ще одну сходинку на шляху професійного зростання майбутнього вчителя музичного мистецтва подолано!
18.03.2021 проведено підсумки переддипломної практики студентів IV курсу спеціальності «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Які мої досягнення, як тримати темп уроку, щоб реалізувати все заплановане, як зберегти дисципліну в класі, як зацікавити учнів на уроці, як доступно пояснити складні музичні терміни, як найефективніше провести дистанційний урок – такі основні питання розкрито студентами-випускниками на підсумковій конференції.
Приємно, що всі студенти сповнені позитивними враженнями, приємними спогадами, адже вперше чотири тижні самостійно працювали вчителями музичного мистецтва й отримали справжній професійний досвід.
Слова вдячності студенти-випускники адресували всьому педагогічному колективу рідного коледжу за високий теоретико-практичний рівень підготовки в умовах змішаного формату навчання, педагогам-наставникам – за цінні поради й підтримку в усіх творчих починаннях, учителям музичного мистецтва – за щохвилинну допомогу й турботу, змогу сповна відчути й зрозуміти всі переваги вчительської професії, учням – за щирість і відкритість своїх сердець, за бажання працювати з «новенькими вчителями музики».
Навзаєм бажаємо нашим випускникам впевнено крокувати далі й ніколи не сумніватися у своїх силах, втілюючи мрії!!!

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація