Контактна інформація

Підсумки переддипломної практики студентів IV курсу спеціальності Соціальна робота

У наших руках — найбільша з цінностей світу — Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую зі шматка мармуру: десь в глибині цієї брили лежать прекрасні риси, які належить добути, очистити від усього зайвого.
В. О. Сухомлинський
24 березня 2021 року ми, викладачі ЧГПФК, вкотре мали можливість відчувати себе «скульпторами» - творцями соціальних педагогів, насолоджуючись виступами студентів-випускників спеціальності «Соціальна робота» на підсумковій конференції з переддипломної практики.
Шість тижнів безперервної практики – і море позитивних вражень сьогодні! Маючи можливість працювати з різними категоріями дітей, студенти захоплено презентували використані проективні, корекційні та діагностичні методики, результати соціометрії, ігрові техніки, профілактичні й охоронно-захисні заняття, заняття з обдарованими дітьми, педагогами тощо.
Без сумніву, студенти одержали задоволення від своєї роботи, про що свідчать їхні слова: «Не хотілось прощатися», «Як прекрасно мати можливість пізнати кожну дитину, заглянути їй в душу і допомогти», «Надзвичайно приємно, коли діти із нетерпінням чекають на нову зустріч і не хочуть бігти додому», «Переддипломна практика додала впевненості в собі і своїх силах», «Я обрала професію за покликом душі»…
Нехай попереду у вас буде ще багато успіхів, цікавих людей, звершень, досягнень і можливостей для розвитку!!!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
відіслати на E-Mail
Мапа сайту  ::  Новини  ::  Контактна інформація