Швидко та насичено промайнув перший місяць 2014-2015 навчального року. Він видався як завжди багатим на події та навдивовижу погожим, а отже дуже сприятливим для занять з фізичної культури та  проведення спортивних змагань.

Студентський осередок спортклубу "Гарт" під керівництвом та опікою керівника фізичного виховання коледжу П.П.Михайляка та викладачів фізичного виховання впродовж першого місяця навчання провели багато цікавих заходів: 10 вересня – радіо-вікторину «Олімпійці коледжу, чемпіони обласних та студентських спортивних ігор»; 11,12,13 вересня – студенти мірялися силами та умінням грати в команді у змаганнях  з настільного тенісу, гирьового спорту, дартсу, армреслінгу, волейболу, футболу, а 30 вересня, завершальний день місяця, був присвячений королеві  спорту – легкій атлетиці.

87 студентів коледжу взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу. Усі долали забіг на дистанції 1000 м. Саме ця дистанція вважається однією з найважчих.

На жаль, були такі, що сходили з дистанції і їх виявилося аж 5. Чи сил не стало, чи духу?.. Є над чим працювати впродовж навчального року.

А переможці змагань з легкоатлетичного кросу показали хороші результати, як в особистій першості, так і командній.

Перше командне місце вибороли студенти групи ПО 25: Сус Іванна, Тимчій Христина, Гринів Михайло.

На другому –  місці команда  групи ПО 37 (Аросланов Ігор, Вітвицький Назар, Різник Олег). Третє місце розділили команди  групи ПО 32 (Сцібан Наталія,  Ковальчук Марта, Гульчак Андрій) та  групи ПО 45 (Грицак Маряна, Гикавий Святослав,  Збриський Тарас).

В особистій першості серед дівчат  кращий результат показала Сус Іванна (ПО 25). Друге місце виборола Остапюк  Тетяна (ПО 34). На третьому – Сцібан Наталія (ПО 32).

Серед юнаків перше місце посів Аросланов Ігор (ПО 37), другим став Гринів Михайло (ПО 25), третім – Збриський Тарас (ПО 45).

Чітке  та фахове судійство забезпечила головний суддя змагань старший викладач предметно-циклової комісії  з фізичного виховання Яковлєва Валентина Антонівна.

Вітаємо переможців змагань з легкоатлетичного кросу!