Бібліотека коледжу є його обов’язковим структурним підрозділом, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час. Свою діяльність організовує спільно з педагогічним колективом, відповідно до планів роботи і регламентуючої документації. У своїй діяльності бібліотека керується Законом України «Про освіту», Законом України «Про бібліотеку і  бібліотечну справу»,  «Положенням про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу», іншими законодавствами.

Бібліотечний фонд становить – 35650 екземплярів книг ( художня та галузева література);

фонд навчальної літератури коледжу становить – 23488 екземплярів книг, які знаходяться у бібліотеці і частково у навчальних кабінетах.

При бібліотеці коледжу діє літературно-мистецька вітальня «Діалог». Члени вітальні, творчі та талановиті студенти,  разом з бібліотекарями організовують цікаві зустрічі з поетами, письменниками, духовними наставниками, знаними людьми нашого краю.

Кобзар Ірина Ярославівна – завідувач бібліотеки

Табачак Оксана Йосипівна – бібліотекар

Бібліотека ЧГПК заснована 1 вересня 1944 року. Впродовж  кількох  десятиліть її очолювала Гевко Ліда Василівна. Бібліотекарями працювали Котенко Ольга Петрівна, відмінник освіти Кіт Мирослава Павлівна, Волкова Лариса Олександрівна.

Першою книгою, записаною в документах бібліотеки, була книга Євгена Кирилюка «Марко Лукич Кропивницький», 1943 року видання. Книга збережена до сьогоднішнього дня і використовується читачами. Гордістю бібліотеки є раритетні видання творів українських та зарубіжних письменників.

Гевко Ліда Василівна

Кіт Мирослава Павлівна

Волкова Лариса Олександрівна