Гуртожиток – це наш дім,
Ми живемо дружно в нім.
Весело і затишно тут студентам всім.
Радощі й печалі майбутні вчителі
Розділяють з друзями щоденно, як в сім’ ї.

Студенти Чортківського гуманітарно – педагогічного фахового коледжу стовідсотково забезпечені гуртожитком. Він був введений в експлуатацію в 1992   році. Зараз в ньому комфортно розміщається 210 мешканців.

Зручне розташування, житлово-побутова інфраструктура підкреслюють вигідність проживання студентів з іншої місцевості.

Місце у гуртожитку закріплено за мешканцями на весь період навчання. На підставі рішення про надання місця у гуртожитку адміністрація коледжу укладає угоду щодо проживання на весь період навчання.

У гуртожитку створені необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку. Двомісні, тримісні кімнати оснащено м’яким і твердим інвентарем, шафами  для посуду, одягу. До послуг студентів кухні з електроплитами (одна кухня на 4 кімнати), сучасні душові кімнати та санітарні вузли.

На першому поверсі гуртожитку знаходяться побутові кімнати різного призначення для комфортного проживання і навчання студентів. Простора світлиця в якій проходять більшість заходів, зустрічей, засідань, кімната самопідготовки з вільним доступом до мережі Інтернет для забезпечення якісного навчання  студентів – мешканців. Студенти мають можливість займатись спортом на спортивному майданчику поряд з гуртожитком

Для повноцінного функціонування гуртожитку щоденно працюють: завідуючий гуртожитком Монастирський А. Є., завідуюча господарством Стець Г.І.,  вихователі: Сидорчук Т.Я., Пахолок З.В.,  практичний психолог Гнатківська Н.І..  Штат працівників налічує: столяра, сантехніка, електрика, технічних працівників та вахтерів.

Робота гуртожитку націлена не тільки на те, щоб створити комфортне місце проживання. Наша мета – створити сприятливий мікроклімат у студентському середовищі, навчити студента самостійності в побуті, виховати  відповідального громадянина, вірного товариша, порядну і чесну людину. Вся робота в гуртожитку направлена на розвиток єднання студентської родини.