Голова первинної профспілкової організації студентів Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені О.Барвінського – Туткалюк Юлія Андріївна.

Заступник голови первинної профспілкової організації студентів Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені О.Барвінського – Боднарчук Каріна.

Студентська профспілкова організація коледжу налічує понад 420 членів.

Зв’язок із членами профспілкової організації здійснюється через профоргів академічних груп, їх налічується 21 студент.

Студентський профком працює за Статутом профспілки працівників освіти і науки України, Положенням про первинну профспілкову організацію студентів Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського, Угодою між адміністрацією та профспілковим комітетом студентів  Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського.

Головним завданням вважає: правовий і соціальний захист студентів.

Найвищим органом первинної профспілкової організації є профспілкові збори, які проводяться раз в три місяці.

Повноваження студентського профспілкового комітету:

 • представлення і захист прав та інтересів членів профспілки, співпраця із адміністрацією коледжу;
 • залучення членів профспілки до активної участі в житті коледжу;
 • здійснення громадського контролю за створенням безпечних і належних умов навчання та належних санітарно-побутових умов;
 • участь у підготовці та проведенні культмасових заходів;
 • здійснення контролю за умовами проживання членів профспілки  в гуртожитках, організацією харчування студентів;
 • розгляд питань про нагородження та преміювання членів профспілкового активу, надання матеріальної допомоги членам профспілки;

Повноваження голови студентської профспілки:

 • голова студентської профспілкової організації представляє її інтереси, як в профкомі, так і в стосунках з адміністрацією коледжу;
 • організовує роботу профспілкового комітету та проводить його засідання, формує порядок денний та вносить його на затвердження профспілкового комітету;
 • вносить пропозиції щодо розподілу обов’язків між членами профкомітету;
 • забезпечує підготовку питань на збори комітету, колегіальність при їх обговоренні та прийнятті рішень;
 • підписує протоколи засідань, його рішення, а також інші документи;
 • контролює виконання власних рішень та профкому;
 • звертається з заявами, клопотаннями та пропозиціями до адміністрації коледжу з питань що стосуються інтересів членів профспілки;
 • забезпечує ведення обліку членських внесків;
 • організовує належне діловодство студпрофкому.

Креативність, творчість, відповідальність, енергійність, рішучість, впевненість і відданість – саме такими рисами характеризуються активісти профорги нашого коледжу.

Профорги під керівництвом голови студентського профкому беруть активну участь у громадському і культурно-масовому житті коледжу, являються ініціаторами цікавих і творчих проєктів, реагують на процеси, що відбуваються в сучасному суспільстві.  Активно займаються волонтерською діяльністю, щорічно проводять низку благодійних акцій, однією з яких є – «З вірою в диво»,  до дня св. Миколая, зібрані речі, солодощі, канцтовари особисто передаються  в Центр для дітей з особливими потребами “Дім милосердя”, Центр дозвілля і соціальної реабілітації для молодих неповносправних людей похилого віку “Карітас”, Спільноті людей з особливими потребами “Віра і світло”, крім цього організовуються студентами благодійні концерти, акції для учасників цих організацій.

Студентська профспілка разом з студентами профоргами не залишає без уваги студентів кризових категорій, студентів, котрі потребують допомоги – у зв’язку із хворобою або важким матеріальним становищем.

Щорічно з нагоди Міжнародного дня студента відбувається відзначення кращих профспілкових активістів грамотами та грошовими винагородами, кращі студентські групи преміюються краєзнавчими поїздками.

Студентський профспілковий  комітет ініціює проведення в коледжі різноманітних вечорів та свят до Дня працівника освіти, «Студентський бал» з нагоди Міжнародного дня студента, до Дня рідної мови, парад вишиванок «Я душу одягну у вишиванку» до Всеукраїнського дня вишиванки, «Благодійний студентський ярмарок»,  спільна молитва на вервичці до Міжнародного дня миру, «Колядуємо на ЗСУ донатуємо» та інші. Студенти коледжу у тісній співпраці із адміністрацією закладу,  кураторами, викладачами впевнено здобувають професію вчителя, керуючись словами В.Сухомлинського, який говорив : «Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення.»