10 березня 2017 р.
Художні колективи та виконавці – викладачі і студенти коледжу літературно-мистецькою присвятою "Провісник долі України" вшанували 203-у річницю від дня народження Т.Г. Шевченка. Літературно-мистецьке дійство відбулось у Народному домі імені Катерини Рубчакової. Глибину й багатогранність творчості і душі Великого Кобзаря відображала концертна програма (див. детальніше). Мистецький керівник проекту Р.І. Пахолок, директор коледжу, кандидат педагогічних наук у співтворчості з колегами-педагогами і студентами надали сучасного звучання традиційним шевченківським концертам – у вокально-хоровому аранжуванні, в змістових акцентах художнього читання віршів Поета, в доборі художніх колективів та малих форм. Поважне представництво районних органів влади, духовенства, міської ради, навчальних закладів міста дякували щирими аплодисментами учасникам концертної програми. Єднання думки і духу, творчості й настрою різних за віком людей у пошануванні великого сина України – це одна з миттєвостей березневого свята Кобзаря.