28 серпня 2017 р.

З 3 липня 2017 року протягом тижня у Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Олександра Барвінського працював літній англомовний табір P.A.R.A.D.I.S.E., роботу якого організували викладачі англійської мови Грабова І.В., МацуєваТ.С., Стецишин І.В., Гарасимів Х.С., Гаєвська Г.М.

Волонтер Корпусу Миру США в Україні Холлі Лапорт  запросила до участі в роботі табору громадян США, які здійснюють волонтерську діяльність у Тернопільській та Чернівецькій областях.

Холлі Лапорт, Тодд Гебл, Керолайн Кауфман, Шейн Селстром, Колін Кубік, Ханна Гліссон, Мері Офут-Рігн розподілили студентів та школярів на чотири творчі підгрупи для ефективнішої співпраці.  Заступник директора з виховної роботи СтепанюкО.Д. привітала усіх з відкриттям роботи  табору. Учасниками табору були 21 студент коледжу та 15 учнів шкіл міста Чорткова, з них: гімназія імені Маркіяна Шашкевича "Рідна Школа" – 7 осіб, ЗОШ №7 – 5 осіб, ЗОШ №2- 2 особи, ЗОШ №6- 1 особа. Учасники табору отримали не лише унікальну можливість живого спілкування з носіями мови, але і розвинули свої креативні якості та здатність критичного мислення.

Директор коледжу Пахолок Р.І. надав можливість проживання гостям у студентському гуртожитку та приміщення для проведення занять.

Зацікавлена молодь висловила глибоку вдячність організаторам та бажання зустрітися знову.