31 січня 2018 року

Студенти 4-го курсу відділення "Музичне мистецтво" мали можливість побувати на "Дні відкритих дверей" у Київському  національному  університеті культури і мистецтв.

Спочатку студенти відвідали Факультет режисури і шоу-бізнесу. Ознайомились із специфікою навчання – навчаючись, студенти беруть активну участь в організації та проведенні концертів, фестивалів, шоу, театральних постановок, fashion-проектів. До того ж, відповідно до практично-професійної концепції розвитку особистості, на Факультеті режисури і шоу-бізнесу відбуваються творчі зустрічі, майстер-класи і тренінги.  

Протягом усього дня студенти мали можливість оглянути усі навчально-практичні аудиторії і творчі лабораторії кожного факультету, по-справжньому занурились у студентське життя та відчули неймовірно творчу атмосферу вишу. Вони відвідали факультети журналістики і міжнародних відносин; економіки, права та ІТ; кіно і телебачення; дизайну і реклами; музичного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; хореографічного мистецтва та культурології. 

Найочікуванішою і найцікавішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським. Спілкування було надзвичайно теплим, досить простим, інформативним та повчальним. Кожен мав змогу поставити запитання, висловити власну думку чи побажання.

День відкритих дверей промайнув ніби за одну мить. Захоплені побаченим, студенти робили яскраві світлини зі своїми друзями, студентами, педагогами, ділились позитивними враженнями.