04 червня 2018 року

Вже почалось воно, майбутнє…

Наш табір й літо почалось!!!

У стінах нашого коледжу вирує активне життя, творчість. Тут час не встигає за подіями, що випереджують одна одну.

04 червня 2018 року  з метою підготовки студентів-третьокурсників до проходження літньої практики в дитячих таборахрозпочалися заняття табірного збору під керівництвом заступника директора з навчально-виробничої роботи Безпалько О.М. та методиста Левчук О.В на чолі з директором коледжу Пахолком Р.І.

Під час навчання студенти набули ряд вмінь, серед яких: розробка колективно-творчих справ, виховних заходів, ігор; супровід тимчасового дитячого колективу; організація власної педагогічної діяльності; пошук засобів конструктивної взаємодії в групах дітей різного віку; діагностика індивідуальних якостей особистості та рівня розвитку тимчасового дитячого колективу;  планування колективної та індивідуальної роботи з дітьми у загоні тощо.

Студенти формували загони, придумували і вивчали девізи, речівки, загонові пісні, що продемонстрували на урочистому відкритті табірної зміни.

 Творчості й активності студентів не було меж.

Табірний збір пройшов успішно. Впевнені, що «Літо 2018» допоможе у професійному зростанні майбутнім педагогам, соціальним працівникам і музичним керівникам.

Хай щастить Вам, шановні студенти, на обраному шляху!