04.03.2019 року

З метою сприяння утвердженню пріоритетів ведення здорового способу життя, розвитку рухових якостей, почуття колективізму, дружби та   взаємодопомоги , у спортивному залі коледжу  було проведено спортивний  захід – «Веселі старти» серед дівчат ІІІ курсу.

Під час конкурсів кожен учасник мав змогу проявити себе та попрацювати у команді заради спільної перемоги. Боротьба виявилася дійсно гострою, і зовсім нелегко було вибороти призове місце у цих змаганнях.

У  результаті цікавої та напруженої боротьби перше місце вибороли студенти групи СР3, друге місце здобула команда групи ПО 33,а третє у команди дівчат групи ПО32.

Усі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від дирекції коледжу.