28 листопада у Тернополі відбулися обласні студентські спортивні ігри з волейболу серед ВНЗ І-ІІ рівня акредетації. У змаганнях взяли участь команди дівчат Тернопільського технічного коледжу, Галицького коледжу ім. В.Чорновола, Зборівського технічного коледжу, Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі, Гусятинського коледжу ТНТУ, Бережанського агротехнічного коледжу, Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій, Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу О.Барвінського.

Змагання традиційно проводились у спортивних залах Галицького коледжу ім. В.Чорновола та Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.

 

До пізнього вечора команди змагались за звання переможця, було зіграно 12 ігор. Неймовірна підтримка як місцевих так і приїжджих команд надихала учасників. Було важко, але дівчата боролись за кожен м’яч до останнього забитого.

Втомлені, але задоволені результатом на нагородження за заслуженими кубками, медалями та грамотами Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ та управління фізичної культури та спорту ТОДА вийшли команди:

 

  • за перше місце та звання чемпіона області Галицький коледж ім. В.Чорнорновола (тренер-представник Мирослава Залюбовська)
  • за друге місце і срібло Тернопільський коледж економіки, права та інформаційних технологій (тренер-представник Валентина Ковпак);
  • за третє місце студентки Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського (тренер-представник Роман Ісаюк).