21 березня у Чортківському  гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі відбулися змагання з волейболу серед юнаків за «КУБОК ДИРЕКТОРА КОЛЕДЖУ  2023»
      У змаганнях взяли участь чотири команди відділень:"Початкова освіта", "Соціальна робота" і збірна команда юнаків відділення "Музичне мистецтво".
Команди показали цікаву та безкомпромісну боротьбу, адже усі прагнули здобути таку жадану перемогу над своїми суперниками.
      Перше місце і престижний трофей "КУБОК ДИРЕКТОРА 2023" здобула збірна команда юнаків 4 курсу, друге місце посіли юнаки 3 курсу, гідно довершила трійку лідерів збірна команда відділення «Музичне мистецтво».
Вітаємо переможців та призерів змагань, що творять спортивну історію Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського та бажаємо усім – продуктивних тренувань, нових перемог  і непоборного командного духу!