![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716406895.jpeg)
З метою збагачення професійних знань та оволодінням практичними навичками, 22.05.2024 року, в Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського, студенти відділення « Соціальна робота» були ознайомлені з однією із сучасних технік фасилітації «Світове кафе».
Усі «гості» кафе, під керівництвом студентів-фасилітаторів IV курсу, відділення «Соціальна робота» та викладача психолого–педагогічних дисциплін Дибаш М.В., ознайомилися із особливостями проведення даної техніки, мали можливість попрацювати в групах, обмінятися досвідом та цінними ідеями, кожен міг висловитися та дізнатися думки колег.
Позитивна атмосфера, яка панувала в «кафе» – один із основних факторів, що сприяли творчому зростанню та розвитку усіх учасників. Висловлюємо щиру подяку студентам 4 курсу відділення «Соціальна робота» за цікаву і змістовну зустріч у «Світовому кафе».
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716406775-1-1024x768.jpeg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716406775-1024x768.jpeg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716406895-1-1024x768.jpeg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716406895-2-1024x768.jpeg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716406895-3-1024x768.jpeg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716406895-4-1024x768.jpeg)