![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1693.jpg)
В рамках тижня педмайстерності циклової комісії образотворчого мистецтва, трудового навчання та музики викладач музичного мистецтва Забарило Галина Петрівна спільно з практичним психологом коледжу Гнатківською Наталією Іванівною провели методичну годину на тему: “Музикотерапія в роботі з дітьми з особливими потребами”. Здобувачі освіти першого та другого курсів, разом з викладачами ознайомилися з різними напрямками арт-терапії, попрактикувалися у різних видах ритмічної діяльності, грі на дитячих музичних інструментах, нестандартному співі народних пісень. Усі присутні збагатилися новими знаннями та позитивними емоціями.
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1694-1-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1695-1-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1696-1-1024x576.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1697-1-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1698-1-1024x576.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1699-1-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1700-1-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1701-1-1024x576.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1702-1-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1703-1-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1704-1-1024x576.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/msg1523142628-1705-1-1024x768.jpg)