![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-47-974.jpg)
В рамках проведення тижня педагогічної майстерності викладачів трудового навчання, образотворчого мистецтва та музики 11.04.2024 р. студенти групи ПО22, ПО23 мали можливість спостерігати творчі, захопливі показові уроки з дизайну та технологій в початковій школі, які провели студенти групи ПО34 Захарчук О., Мервяк О. разом з методистом практики Дрозд О.А.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, а також нашим студентам-практикантам за позитивні враження від показових уроків.
Висловлюємо вдячність керівництву Гімназії №2, вчителям Мелимуці Н. Є, Свідніцькій Н. І.
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-48-195-1-768x1024.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-48-453-2-768x1024.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-48-694-2-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-48-991-2-768x1024.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-49-281-2-768x1024.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-49-562-2-768x1024.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-49-836-2-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-16_11-33-50-103-2-1024x768.jpg)