![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo1700669066-1.jpeg)
Викладачі філологічних дисциплін Поселюжний Т.Б., Біла І.П., Пасічник І.О., Безпалько О.М., Шуригайло Н.О. взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ЗФПО Тернопільської області на тему «Мовно-літературна освіта у
фахових коледжах: актуальні методики та практики навчання».
Учасники методичного об’єднання завдяки насиченій програмі мали можливість обговорили актуальні питання та проблеми, що виникають в контексті реформування освіти в Україні, поділитися власними успіхами та досягненнями.
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo1700669066-1.jpeg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo1700669066.jpeg)