![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1601.jpg)
20 березня 2024 року відбулося засідання педагогічної ради відділень “Початкова освіта” та “Соціальна робота” на тему: “Інформаційна гігієна та цифрова безпека учасників освітнього процесу в умовах сучасного світу”. Завідувач відділення Біла І.П. у своїй доповіді наголосила на необхідності цифровізації освіти як безальтернативної потреби сьогодення. В обговоренні взяли участь Синишин Л.В., викладач математичних дисциплін (“Цифрова компетентність викладача як складова професійних компетентностей”); Мервяк О., студент ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта (“Формування навичок цифрової безпеки у здобувачів освіти”); Станкевич І.П., викладач суспільних дисциплін (“Застосування штучного інтелекту в освітньому процесі”).
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1602-1024x683.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1603-1024x683.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1604-1024x683.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1605-1024x683.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1606-1024x683.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1607-1024x683.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1608-1024x683.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/msg1586746051-1609-1024x683.jpg)