Головна мета: забезпечення професійної компетентності майбутніх педагогів, розвиток творчих здібностей студентів.

Основне завдання: розвиток та збереження народно-інструментального мистецтва та традицій в Україні. Збереження виконавських традицій.

Навчально-методична діяльність:

У складі ЦК працюють викладачі вищої категорії та викладачі-методисти, які постійно підвищують свій фаховий рівень, опановують нові інформаційні технології та методи навчання в роботі зі студентами. Викладачі постійно беруть участь у конференціях, семінарах, вебінарах, розробляють збірники, пишуть статті.

Викладачі циклової комісії всебічно збагачують своїх вихованців у культурному і духовному напрямках, залучають до проведення освітньо-мистецьких заходів, участі у всеукраїнських конкурсах та міжнародних фестивалях-конкурсах. Багато випускників коледжу продовжують своє навчання у вищих навчальних закладах, де і надалі опановують мистецтво гри на народних інструментах.

Члени комісії:

Довгань Володимир Атанасійович – голова ЦК викладачів народних інструментів, викладач народних інструментів (акордеон), художній керівник та диригент художнього оркестру народних інструментів, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Гарбуз Петро Володимирович – викладач баяну, викладач методист

Байдак Тетяна Мирославівна – викладач бандури, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, керівник ансамблю  учасниця художнього оркестру народних інструментів;

Бойчук Томас Михайлович – викладач баяну, старший викладач;

Журовський Андрій Володимирович – викладач духових інструментів, керівник духового оркестру;

Забарило Роман Романович – викладач акордеону, акомпаніатор.

Герчак Андрій Петрович – викладач баяну, учасник художнього оркестру народних інструментів, акомпаніатор.