Жіночий ансамбль «Веснянка» засновано у 1961 році. Змінювалися керівники, та слава колективу залишилася незмінною. Злагоджений спів дівчат, захоплює мелодійністю, чистотою, виразністю звучання.

З 1990 року керівником ансамблю призначений викладач вокалу – відмінник освіти України, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, композитор і співак Орест Васильович Слободян.

У 1996 році за творчі здобутки ансамблю присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».

У виконанні ансамблю «Веснянка» звучать найрізноманітніші українські пісні в обробці художнього керівника О.Слободяна, вокальні твори та пісні сучасних авторів. Злагоджений, високопрофесійний спів прекрасних юнок чарує слухачів своєю майстерністю, щирістю, музичністю, багатожанровим репертуаром.

За період з 2017 по 2023 рр. народний художній вокальний ансамбль «Веснянка взяв участь у багатьох конкурсах та фестивалях (онлайн та офлайн) займаючи призові місця, став лауреатом 1 премії  на Міжнародному  конкурсі мистецтв WINTER STORY 2022 – ROMANIAІ (м.Бухарест) та Гран-прі на II Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «ЛемЦвіт» 2021 (м.Київ), відзначений найвищими нагородами журі під час проведення творчих звітів. Кожен номер колективу – це пісенно-театральна композиція, в якій виконавці є водночас і співаками, і акторами дійства, які гармонійно, в єдності, розкривають художній зміст пісні.