27 квітня 2017 р.

У коледжі тепло вітали делегацію з Франції, зі старовинного містечка Санс із Бургундії. Гості – члени гуманітарної асоціації "Січ", місією якої в Україні є матеріальна підтримка дітей-сиріт, дітей із сімей різних соціальних категорій, які потребують допомоги. Мірою благодійності добровільного об’єднання громадян Франції є така лінія їхньої діяльності, як матеріальне сприяння проведененню лікування і складних хірургічних операцій дітям, які мають фізичні вади. Сьогодні – це сорок дітей, яким добродійники із містечка Санс, можна сказати, – подарували нове життя. Серед них і студентка коледжу. Отож зустріч була насправді щирою і сердечною. Директор коледжу, кандидат педагогічних наук Р. І. Пахолок гостинно ознайомив гостей із навчальним закладом, подякував за благодійність та подарував спільно з викладачами і студентами концертну програму, яка зачарувала "козаків" з Франції, як українськими, так і французькими музичними мотивами.

 Дружній тон зустрічі задавав директор – як господар закладу і як перекладач, адже за фахом Р. І. Пахолок – викладач французької мови та перекладач. Після концерту відбулось спілкування гостей з студентами й викладачами і всі були приємно вражені простотою і шармом гостей.

Дякуємо гуманітарній асоціації "Січ" та керівнику Івану Нечипоренку, єдиному українцю у цьому об’єднанні, за їхню благородну благодійницьку діяльність!