![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337309791376235095_y.jpg)
В рамках проведення тижня педагогічної майстерності викладачів психолого-педагогічних дисциплін у коледжі відбулася зустріч студентів відділення «Соціальна робота» та «Початкова освіта» із Підручною Н. М, асистентом вчителя Чортківського ліцею №1 імені Маркіяна Шашкевича. Здобувачі освіти мали можливість дізнатися про особливості інклюзивної освіти та місце і роль асистента вчителя в сучасній школі.
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337309791376235092_y-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337309791376235095_y-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337309791376235098_y-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337309791376235101_y-1024x768.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337309791376235104_y.jpg)
![](https://chpu.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5337309791376235111_y-1024x768.jpg)